REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Reference

Refence a doporučení mých klientů z terapií, rituálů
a skupinových akcí

"S Lenkou jsem měla tu čest projít rituály celého kola roku (2022). Byla to nádherná zkušenost, která mi vnesla radost a kouzlo do života. Její terapie mi otevřela vnitřní pohled, kterým zkoumám sama sebe i okolí. Otevírá mi to pohled na mé dary, na potenciál který mám i na to jak ho využít. Žiji mnohem vědomější život, než který bych žila, kdybych tyto zážitky neměla. Díky tomuto jsem mnohem silnější a jistější. Děkuji Ti Leni moc."
Irena
Lenka je úžasná a empatická průvodkyně, která je plná dobré nálady a pozitivní energie. Znám ji už roky, a vždy je velmi inspirativní strávit s ní nějaký čas "jen tak", ale nedávno jsem u ní absolvovala i jeden z jejích rituálů, a můžu doporučit všem kdo o něčem podobném uvažují. Lenka se na každé setkání pečlivě připravuje a to jak zjištěním více o jejím klientovi ještě před schůzkou, tak speciální přípravou svého centra - prostoru, kde pro vás vytvoří individuální relaxační prostředí, kde se vaše vnitřní já bude moct plně uvolnit. At už za Lenkou přijdete s čímkoliv, můžeme si být jistí že od ní budete odcházet lehčí, uvolněnější a v lepší náladě :-). Diky Leni, za to co děláš 😘😘
Zuzana
(Ne) uvěřitelné setkání s (ne) uvěřitelnými ženami. V hlavě miliony otázek, které jsem potřebovala vyřešit. A pouhých 30m čtverečních stačilo k tomu, abych si uvědomila, jaké obrovské štěstí mám. S někým můžete prožít celý život a nepoznáte toho člověka a pak vám stačí pár momentů, aby jste někoho poznali za pár chvil. Děkuji 🙏 Lenka Coufalová za možnost vidět pokoru, krásu, moudrost a duchovno v jednom časoprostoru 🙃. Sdílet vzájemné zkušenosti, prožitky, čerpat inspiraci, vzájemně se motivovat … prostě být na jedné vlně. A to, na co jedna myslí , druhá v zápětí vysloví … to je (ne) uvěřitelné načasování. Společně, i když každá z jiného světa z jiného prostředí, dokážeme (ne) uvěřitelné věci.
Veronika
"Když jsem Leničku poznala na ženském kruhu, ani jsem netušila, jak hodně mi změní život. Provedla mě již několika rituály, ženskými kruhy, terapií, kakaovou ceremonií a vždy jsem odcházela lehká jako pták a cítila se znovuzrozená. Pokaždé to byl nezapomenutelný zážitek, který změnil můj život! Je to moudrá žena na svém místě, vše dělá svým srdcem, s citem a porozuměním. Rozhodně doporučuji! "
Pavlína
Lenku naprosto a z celého srdce doporučuju - protože to, jak se mi změnilo nastavení mysli a energie po jednom sezení je pro mě doteď nepochopitelné (nedokážu to popsat odborným jazykem, ale takto to vnímám). A jsem za to velmi ráda.
Renáta
Přiidávám se k projevům VDĚČNOSTI ze semináře Žena ve své síle za spolubyti, sdílení, za každou slzu ,objetí, otevřenost, laskavost a za SÍLU A ODVAHU KAŽDÉ ŽENY, která byla součástí včerejšího kruhu. Bylo to vyživujicí, ukotvující a láskyplné setkání na které nikdy nezapomenu. DĚKUJI, DĚKUJI💜🙏
Tereza

Fotogalerie

Z uplynulých akcí a seminářů

TERAPIE PSYCHO-ENERGETICKÉ TRANSFORMACE MYSLI®

Metoda NLP
Neuro-lingvistické Programování

Uspořádání našich myšlenek a přizpůsobení našeho chování za účelem dosažení požadovaného cíle

Metoda KTM
Kvantová Transformace Mysli

Výsledkem je odstranění nepotřebných a limitujících programů v neuronové síti. Lze vyladit rovnováhu psyché, soma a energy.

Metoda EFT
Techniky Emoční Svobody

Energetický systém je v úzkém spojení, jak s myslí, tak s tělem. Pomocí EFT dochází k neutralizaci negativních emocí.

Chcete se na něco zeptat?
Kontaktujte mě

Pojďme společně objevit cestu, díky které objevíte cestu ke svému sebe-vědomí. Ráda Vám na této cestě pomohu. 

Zanechte mi vzkat a já se Vám ozvu, jakmile to bude možné.